Şota'dan Trabzon'a tavsiye

Şota'dan Trabzon'a tavsiye.13489
  • Giriş : 15.04.2008 / 17:40:00

Trabzonspor'un efsane futbolcusu Şota Arveladze,Bordo Mavili takımın kensini ve kardeşinden tavsiye istediğiğini belirtti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Eski dosttan Trabzon'a tavsiye!
Trabzonspor'un efsane yabancılarından olan ve halen La Liga takımlarından Levante'de forma giyen Şota Arveladze, bordo-mavililerin transfer çalışmaları için kendisi ve Arçil'den tavsiye istediğini belirtti! İşte Şota'nın açıklamaları..

İspanya La Liga takımlarından Levante'de forma giyen Şota, Best FM Spor Servisinden Özkan Öztürk'e yapmış olduğu açıklamada, "Bize, tavsiye ettiğiniz futbolcu var mı dediler. Bizde kendi düşüncemizi anlattık. İki futbolcu var, onları tanıyoruz dedik. İkisi de Gürcistan'da oynuyor. Birisi tecrübeli milli oyuncu, bu sene geri geldi Gürcistan'a. Birisi de genç bir oyuncu. Gürcistan'da yılın futbolcusu seçildi geçen sene. Bu senede büyük ihtimalle yine o seçilecek. Dinamo Tiflis'te oynuyor. İkisi de orta saha. Biri defansif biri ofansif. Yani biri Ünal gibi, diğeri de Tolunay gibi. Bence ikisi de Trabzon'a faydalı olur" dedi.

Başkan Sadri Şener'e de destek olan Şota, "Sadri Şener çok başarılı bir başkan. Trabzonspor'u eski günlerine döndürebilir. Tekrar göreve gelmeyecekti. Ancak başarlı olacağını bildiği için tekrar adaylığını koydu ve başkan seçildi. İnşallah Trabzon eski günlerine geri döner. Bizde her zaman yardım etmeye hazırız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious