Soyguncular benzinciyi yaraladı

Soyguncular benzinciyi yaraladı.8144
  • Giriş : 08.05.2008 / 09:01:00

Pendik'te, bir benzin istasyonuna gelen kar maskeli, silahlı 3 kişi, kasa görevlisini etksiz hale getirip, 700 YTL ile çok sayıda kontör kartını gasp etti. Şahıslar kaçarken bir görevliyi de bacağından vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay saat 03.00 sıralarında Pendik Kaynarca D-100 Karayolu üzerinde bulunan Shell Benzin İstasyonu'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yeşil tulum giyinmiş, siyah kar maskeli ve silahlı 3 kişi benzin istasyonuna gelerek, kasa görevlisi Ahmet Derici'yi yere yatırıp etkisiz hale getirdi.

Şahıslar, kasadaki 700 TTL ile farklı operatörlere ait çok sayıda kontör kartını gasp ettikten sonra, istasyondaki kameralarca tespit edilmemesi için yol üzerine bıraktıkları plakasız beyaz otomobillerine doğru koşmaya başladı. Bu sırada istasyonda görevli Murat Akdağ, şahısların önüne geçerek müdahale etmeye çalıştı.

Soyguncular Akdağ'a ateş ederek sol bacağından vurduktan sonra hızla benzinlikten uzaklaştı. Benzin istasyonundaki görevliler ve müşteriler Akdağ'ı taksi ile Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Burada tedavi altına alınan Akdağ'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olaydan sonra söz konusu benzin istasyonuna gelen polis, geniş çaplı incelemelerde bulundu. Olay yerinde 2 adet boş kovan bulunurken, kurşunlardan birinin istasyonun idari bürosunun kapısına isabet ettiği görüldü. Polis, alınan ipuçları ve kamera kayıtları doğrultusunda failleri yakalamak için çalışma başlattı.

Geçtiğimiz günlerde de Kartal'da bir benzin istasyonu kar maskeli kişilerce soyulmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious