Soylu: Hizmet rozetlerimizi takacağız

Soylu: Hizmet rozetlerimizi takacağız.8448
  • Giriş : 04.03.2009 / 17:29:00

DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Göreve geldiğimizde Demokrat Parti rozetlerimizi çıkarıp halk rozetlerimizi, hizmet rozetlerimizi takacağız ve herkesi kucaklayacağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Süleyman Soylu, Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde partisince düzenlenen mitinge katıldı.

Kalabalık bir grup tarafından ilçe girişinde karşılanan Soylu, partisine ait seçim otobüsünün üzerinden halka hitap etti.

Hükümetin politikalarını eleştiren Süleyman Soylu, yanlış politikalar nedeniyle Türkiye'nin demokrasiden uzaklaştırılmaya çalışıldığını söyledi.

-BİZ HERKESİN BELEDİYESİ OLACAĞIZ-

DP olarak 30 Mart sabahı göreve geldikleri taktirde yakalarından parti rozetlerini çıkarıp hizmet ve halk rozetlerini takacaklarını belirten Soylu, şunları söyledi:

''Demokrat Parti olarak modern bir Türkiye hayal ediyoruz. Bu yolda çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. 30 Mart sabahı göreve geldiğimizde hepimiz o çok sevdiğimiz ve hiçbir şeye değişmeyeceğimiz Demokrat Parti rozetlerimizi çıkarıp halk rozetlerimizi, hizmet rozetlerimizi takacağız ve herkesi kucaklayacağız. Bizler CHP'lilerin AKP'lilerin, MHP'lilerin ve diğer tüm partilerin de belediye başkanı olacağız.''

-YEŞİL KARTI KALDIRACAĞIZ-

Süleyman Soylu, iktidara geldiklerinde yeşil kart uygulamasını tamamen kaldıracaklarını ifade ederek, ''Yeşil kartı Türkiye'ye biz getirdik. Göreve geldiğimiz zaman bu uygulamayı kaldıracağız. Her vatandaşımız kimlik numarasıyla hastanelere gidip doğumdan hayatının sonuna kadar bütün sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanacak'' diye konuştu.

-SEÇİMİ KADINLAR KAZANIR-

Seçimlerde kadınların çok büyük bir rolü olduğunu da kaydeden Süleyman Soylu, ''Bu seçim sizin seçiminiz. Eğer çocuklarınızın daha rahat iş bulabilmesini istiyorsanız, iş yerlerinizin kapanmamasını istiyorsanız ve eğer çocuklarımızı, kardeşlerimizi asker ocağına gönderirken gözünüzün ve gönlünüzün arada kalmasını istemiyorsanız bu sizin seçiminiz. Seçimi kadınlar kazanır. Seçimi kadının temizliği, aklığı ve duruluğu kazanır'' dedi.

Konuşmasının son bölümünde DPs Devrekani belediye başkan adayı Mehmet Eser için kendisini dinleyenlerden destek isteyen Süleyman Soylu, daha sonra Taşköprü ilçesinde düzenlenecek olan mitinge katılmak üzere Devrekani'den ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*