Soylu: Milletçe büyük acı yaşadık

Soylu: Milletçe büyük acı yaşadık.8448
  • Giriş : 28.03.2009 / 17:35:00

DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Milletçe büyük bir acı yaşadık. Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarına Allah'tan rahmet, tüm milletimize sabır diliyorum'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara'nın Nallıhan ilçesi Sarıyar yolunda, partililerce karşılanan Soylu, Cumhuriyet Meydanı'nda, halka seslendi.

Konuşmasına, ''Milletçe büyük bir acı yaşadık, Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarına Allah'tan rahmet, tüm milletimize sabır diliyorum'' diyerek başlayan Soylu, kaza nedeniyle mitinglerini iptal ettiklerini, ancak Nallıhanlılara önceden verilmiş bir sözleri olduğu için ilçeye geldiklerini söyledi.

''Onun için partililerimizden, vatandaşlarımızdan rica ediyorum, slogan atılmasın, alkış yapılmasın'' uyarısında bulunan Soylu, kimseyle kavga etmek için gelmediklerini belirterek ''Bizim işimiz hizmet ve sevgi. Onun için geliyoruz'' dedi.

Partisinin adayına destek isteyen Soylu, Nallıhanlı olan DP Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Ceylan ile esnaf ziyareti yaptı, vatandaşla sohbet etti.

Ardından Beypazarı ilçesine geçen Soylu, buradaki konuşmasında da helikopter kazası sonrası mitingleri iptal ettiklerini hatırlatarak ''sizleri selamlamaya geldim'' ifadesini kullandı.

Partisinin adayına destek isteyen Soylu, ''kavga siyasetine son vermeye geldiklerini'' söyledi. Soylu, ''Üretim siyasetine yönelik, ülkemde yepyeni bir siyaset için, yepyeni bir Demokrat Parti. Çünkü maziye bağlı geleceği yakalayan, yepyeni bir Demokrat Parti'yiz. Benim kavgam ne Tayyip Erdoğan'la, ne Deniz Baykal'la, ne de Devlet Bahçeli'yle. Benim kavgam işsizlikle, fukaralıkla, benim kavgam bu vatandaşı ikinci, üçüncü sınıf vatandaş yerine koyanlarla'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*