Soylu'dan ekonomi eleştirisi!

Soylu'dan ekonomi eleştirisi!.8448
  • Giriş : 11.03.2009 / 21:26:00

Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Ankara'nın fil dişi kulelerinde değil, işsiz gençlerin sorunlarını ve işsizliklerini yerinde konuşuyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Ankara'nın fil dişi kulelerinde değil, işsiz gençlerin sorunlarını ve işsizliklerini yerinde konuşuyoruz'' dedi.

Mardin'de partisinin seçim koordinasyon bürosunun açılışına katılan Soylu, burada vatandaşlara hitap etti.

İşsizliğe dikkat çeken Soylu, ''Türkiye'de doğan her çocuk 7 bin 300 dolar borçla doğuyor. Ankara'nın fil dişi kulelerinde değil, işsiz gençlerin sorunlarını ve işsizliklerini yerinde konuşuyoruz'' diye konuştu.

Şimdiye kadar 230 bin kilometre yol kat ettiğini ancak kimseyle sataşma siyaseti yapmadığını ifade eden Soylu, siyasetçilerin sataşmalarını hiçbir zaman tasvip etmediğini söyledi.

Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü:

''İş bulamayan insanlar, kapanan fabrikalar ile 500 TL'den az maaşla geçinmeye çalışan emekliler, son 6 ayda 650 bin insanın işsiz kaldığı ve her 2 üniversite mezunundan birisinin işsiz kaldığı bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Son 6 yılda kavgadan başka ne duydunuz? Güzel bir kelam duydunuz mu sataşmaktan başka? Kutsal değerlerimizin istismarından başka ne duydunuz?''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*