Soylu'nun bayılma nedeni?

Soylu'nun bayılma nedeni?.11175
  • Giriş : 16.11.2008 / 13:25:00

Genel Başkan Süleyman Soylu'nun, partinin 9. Olağan Büyük Kongresindeki konuşması sırasında fenalaşması ile ilgili Demokratik Parti'den bir açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Demokratik Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun, partinin 9. Olağan Büyük Kongresindeki konuşması sırasında ani tansiyon düşmesine bağlı olarak kısa süreli rahatsızlık geçirdiği ancak herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığı bildirildi.

DP Basın Müşavirliğinden yapılan yazılı açıklamada, Soylu'nun, dün kongrenin yapıldığı salona girişi sırasında partililerin gösterdiği aşırı sevgi ve ilgi sonucu oluşan izdiham sonrası büyük bir heyecanla kongre konuşmasına başlamasının çok ciddi efor sarfına sebep olduğu, ani tansiyon değişimi sonrası Soylu'nun konuşmasına ara vermek zorunda kaldığı belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Olay, partililerimiz ve sevenleri tarafından ilk anda endişeyle karşılanmışsa da geçici bir durum olduğu ve kalıcı bir rahatsızlıktan kaynaklanmadığının anlaşılmasıyla ilk baştaki bu endişe, yerini büyük bir demokrasi heyecanına bırakmıştır.

Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan sayın Genel Başkanımız Süleyman Soylu'nun ani efor kaybı sonucu tansiyon düşmesinden kaynaklanan bu geçici rahatsızlığına partililerimizin yoğun ilgisi, merak ve endişesi bizlere Demokrat Parti içindeki aile ruhunun ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*