Soyunan rock şarkıcısı Faysal Tahir özür diledi

Soyunan rock şarkıcısı Faysal Tahir özür diledi.18925
  • Giriş : 17.01.2008 / 10:02:00

Malezya'da, ulusal televizyondan canlı yayınlanan bir konser sırasında ceketini ve atletini çıkaran erkek rock şarkıcısı Faysal Tahir, özür diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2006'da düzenlenen bir şarkı yarışması sonucunda şöhreti yakalayan Faysal, geçen pazar günü Kuala Lumpur'da verdiği ve canlı yayınlanan konseri sırasında ceketini, atletini ve kemerini çıkararak izleyicilere attı.

Belden üstü çıplak kalan Faysal Tahir'in göğsünde parlak kırmızı bir Süpermen dövmesi olduğu görüldü.

Konseri canlı yayınlayan TV kanalı "8TV", yaptığı açıklamada Tahir'in hareketinin kendilerini "hazırlıksız yakaladığını" belirterek "tamamen şok olduklarını" bildirdi.

Faysal'ın önümüzdeki 6 ay televizyona çıkamayacağı ve televizyon kanalının yürüttüğü sosyal yardım projelerinde çalışmak zorunda kalacağı bildirildi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Faysal ise Straits Times gazetesine yaptığı açıklamada "Gerçekten üzgünüm. Yaptığım hareketin birçokları için hakâret olabileceğini fark etmedim. "

Şimdi, gömleğimi çıkarmanın yapılmaması gereken büyük bir şey olduğunu anladım" dedi.

Malezya'da eğlence dünyasına sıkı kurallar getiren hükümetin yasaklarına göre, şarkıcılar sahneye çıktıklarında dizlerinden göğüslerine kadar kapalı olmak zorundalar.

Ayrıca zıplamak, kucaklaşmak, öpüşmek ve seyircilere bir şey atmak da yasak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious