Söz verdiği telefonu almayınca canından oldu

Söz verdiği telefonu almayınca canından oldu.13421
  • Giriş : 20.02.2008 / 18:33:00

Antalya'da cep telefonu meselesi yüzünden 1 kişi kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Olay dün gece saat 22.30 sıralarında Barış Mahallesi 2895 Sokakta meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İddiaya göre, eczacı kalfası olduğu belirtilen Erhan G. ve arkadaşı Ali Ö., daha önceden tanıdığı PVC işleri yapan Atilla Alsancak'ın (38) işyerine geldi. Bir süre Alsancak ile sohbet eden Erhan G., daha sonra kendisine söz verdiği cep telefonunu almasını istedi. Bunun üzerine Alsancak ve Erhan G. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Erhan G., yanında getirdiği bıçağı Atilla Alsancak'ın kalbine sapladı.

Erhan G. ve arkadaşı Ali Ö. olaydan sonra kaçarken, kanlar içinde kıvranan Alsancak'ın yardımına kavgayı duyan ve çevrede bulunan esnaflar geldi. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibinin müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan Alsancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis olaydan sonra kaçan Erhan G. ile arkadaşı Ali Ö.'yü yakalayarak gözaltına aldı. Yakalanan 2 kişi, polis tarafından yapılan sorgulamanın ardından, Erhan G. 'adam öldürmek', Ali Ö ise 'adam öldürmeye yardım etmek' suçlamasıyla hazırlanan dosya ile Antalya Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi. Ayrıca bıçaklanarak öldürülen esnafın evli ve 2 çocuk babası olduğu, 1 kaç ay sonra 3. kez baba olacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious