'Sözde' barışmak istedi: 2 ağır yaralı!

'Sözde' barışmak istedi: 2 ağır yaralı!.14415
  • Giriş : 12.06.2009 / 18:09:00

Evini terk eden karısıyla barışmak için yanına gitti. Ancak belinden silahı çıkarmasıyla ateş etmesi bir oldu. 2 ağır yaralı var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erzurum'da bu sabah çılgın koca dehşeti yaşandı. Evini terk eden eşiyle barışmak için İzmir'den Erzurum'a gelen şahıs tartıştığı eşini silahla vurduktan sonra intihar teşebbüsünde bulundu.

İddiaya göre, amca kızı olan Fatma T. ile bir süredir ayrı yaşayan Murat T. eşiyle barışmak üzere İzmir'den Erzurum'a geldi. Erzurum'da kayınpederi ve amcasının evinde bulunan eşiyle bugün sabah saatlerinde sokağa çıkan Murat T. eşiyle tartıştı. Bu sırada yanında bulunan ruhsatsız silahla önce eşini vuran Murat T. daha sonra silahla kendisini vurarak intihar etmek istedi. Silah sesleri üzerine sokağa çıkan mahalle sakinleri iki eşin kanlar içerisinde yerde yattığını gördü.

Olayın polise ve 112 Acil Servis ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen ekipler yaralı eşleri ambulansla Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Murat T. ve eşi Fatma T.'nin durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*