Spor yap kaliteli yaşa

Spor yap kaliteli yaşa.13946
  • Giriş : 01.12.2016 / 16:21:00

Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, Esenler Belediyesi'nde verdiği seminerde, "Spor yaparak kalbinizi koruyun ve hayata olumlu bakın" tavsiyelerinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün belediye personeline yönelik eğitim seminerleri kapsamında Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, "Fiziksel Aktivite ve Sağlık" konulu bir eğitim verdi. Esenler Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde belediye personeline, spor yapmanın önemi anlatıldı.

SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRLARI

Egzersizin insanın yaşam kalitesini arttırdığını söyleyen Filiz Seydiler, "Egzersizi günlük yaşamın parçası haline getirmek, bugün ve gelecekte yaşanabilecek sağlık sorunlarının azalmasında etkilidir. Spor, sevilerek yapılmalı ki mutluluk ve sağlık versin. Spor kalbi korur, güven duygusunu geliştirir, hayata olumlu bakmayı sağlar" dedi. Seydiler, sağlıklı bir hayat için şu tavsiyeleri verdi:

"Haftada 3 kez 20-30 dakika egzersiz yapın. Egzersiz yoğunluğunuzu yaşınıza ve sağlık durumunuza göre bir uzman kontrolünde belirleyin. Beslenmenize dikkat edin ve günde ortalama 2 litre su için."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*