Stadyumda evlendiler!

  • Giriş : 11.07.2006 / 00:00:00

Nikah törenine İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve eşi Emine Aksu da katıldı. Nikahtan sonra gelin ile damat bayan Aksu’nun elini öptü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Amasya Şehir Stadı’ndaki düğüne İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve eşi Emine Aksu, Amasya Valisi Celaleddin Lekesiz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle, Amasya Milletvekili Hamza Albayrak, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu eski güreşçi Mahmut Demir ve yaklaşık 3 bin 500 civarında davetli katıldı.

Müşerref Akay coşturdu
Şehir stadının içerisi dolarken, düğünde sahne alan ve yaklaşık 1 saat boyunca şarkı söyleyen ünlü sanatçı Müşerref Akay davetlileri coşturdu. Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Didem Keskin ile dünyaevine giren İsmet Özarslan’ın işletmeci oğlu Çağlar Özarslan, stadyuma havai fişekler eşliğinde girerken, genç çiftler yeşil sahanın ortasında dans etti. Düğüne katılan davetlilere çiçek dağıtan genç çift, daha sonra anne ve babalarının ellerini öptü.
Yaklaşık 50 garsonun görev yaptığı düğünde, daha önceden hazırlanan yerlerde yemekler dağıtılırken, dev semaverler ile davetlilere çay ikramı yapıldı.

Halay çektiler
Belediye Başkanı İsmet Özarslan; Vali Celaleddin Lekesiz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ömer Esenyel, AK Parti Amasya Milletvekili Hamza Albayrak ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Yıldız ile birlikte halay çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious