Star, Sabah, Zaman ve Çubukçu aynı masada

Star, Sabah, Zaman ve Çubukçu aynı masada.10124
  • Giriş : 26.06.2009 / 23:16:00

İstanbul'un en güzel yerlerinden İstinye Park, çok ilginç bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstinye Borsa Lokantası'nda gerçekleşen zirvede Akif Beki'den Karaalioğlu'na, Devlet Bakanı Çubukçu'dan Ergun Babahan'a kadar yok yok!

Son günlerin en ilginç buluşmalarından birisi şu anda gerçekleşiyor. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaalioğlu , Radikal Yazarı Akif Beki, Sabah Gazetesi eski Genel yayın Yönetmeni Ergun Babahan, Zaman Yazarı Hüseyin Gülerce, Star Gazetesi Başyazarı Mehmet Altan, ve gazeteci Murat Birsel ile İstanbul İstinye Parkı'nda bir araya geldiler. İstinye Parkı'nın en özel yerlerinden birisi olan Borsa Lokantası'nda yemek yiyerek sohbet eden kalabalık grubun ne konuştuğunu duymak imkansız. Çünkü, Borsa Lokantası'nın özel bölümünde ve Bakan Çubukçu'nun korumaları hiç kimseyi yaklaştırmıyor.

KİLİT ADAM; AKİF BEKİ

Nimet Çubukçu masanın tam ortasında oturuyor. Çubukçu'nun yanında Mustafa Karaalioğlu, tam karşılarında Ergun Babahan, Akif Beki ve Mehmet Altan var.

Merak edilen soru şu;

Bu görüşme Star Gazetesi adına yapılıyorsa, Radikal Yazarı Akif Beki ve Zaman Yazarı Hüseyin Gülerce görüşmede ne arıyorlardı?

Yok, görüşme bir röportaj değil de sohbetse, ne konuştular?

TURKTIME

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*