Star Haber'de acılı Adana krizi

Star Haber'de acılı Adana krizi.12433
  • Giriş : 16.12.2008 / 08:25:00
  • Güncelleme : 16.12.2008 / 09:08:58

Star Haber'de Cuma günkü "Adana Kebap" haberi kriz çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bayram ertesindeki Cuma akşamı yaşanan bir olay Star Ana Haber'de kaos yarattı. İşte olayın gelişimi:

Kameraman İsmail Navruz ile muhabir Sinan Uluk'un yaptığı bir haber akşam geç vakitte Star binasına ulaşır. Haberi Pınar Özenç isimli muhabir montajlar. Bu sırada ana haber devam etmektedir ve haberin sırası gelir. Muhabir Pınar Özenç, yayın koordinatörü Mustafa Sağlamer'i arayarak haberde mozaiklenmesi gereken yerler olduğunu söyler.Kebap tanıtımı yapan ustanın önlüğünde müessesenin reklamı vardır. Ancak montaj yayına yetişmemiştir. yayın koordinatörü Mustafa Sağlamer muhabiri arayarak haberi mevcut şekliyle göndermesini ister. Haber mozaikleme yapılamadan yayına verilir.

Bu durum ünlü anchorman Uğur Dündar'ı adeta çılgına çevirir. Bütün sorumluları odasına çağıran Dündar; "İstifa edin, yoksa ben çıkartmak zorunda kalacağım" der. Medyatava'nın haberine göre, Dündar, "Eğer istifa etmezseniz gereken yazıyı ben yazar prangaları ayağınıza geçiririm" ifadesini de kullanarak, başka hiçbir yerde iş bulamayacağını da söyledi.

Star Haberde şu an gergin bir bekleyiş hüküm sürüyor.Deneyimli kameraman İsmail Navruz,muhabirler Sinan Uluk ile Pınar Özenç istifa mı edecekler,yoksa çıkışları mı verilecek?..

MEDYARADAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*