Steaua Bükreş'in olası 11'i

Steaua Bükreş'in olası 11'i.12675
  • Giriş : 12.08.2008 / 20:52:00

Steaua Bükreş Teknik Direktörü Marius Lacatus, Galatasaray karşısında yarın akşam sahada en iyi sonucu almak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme turu ilk maçında Galatasaray ile Ali Sami Yen Stadı'nda karşılaşacak Rumen ekibin teknik direktör Lacatus statta bir basın toplantısı düzenledi.

Lacatus, yer ve takım ayırt etmeden yarın akşam sahadan en iyi sonuçla ayrılmak istediklerini belirterek, "2 ayaklı bir karşılaşma olacak. Bizim için her sonuç önemlidir. Hedefimiz kazanmaktır. Burada berabere kalsak da bir sonraki maçta hazırlıklı bir şekilde gitmeyi düşünüyoruz." diye konuştu.

Galatasaray'a karşı sahaya süreceği oyuncuların isimlerini basına açıklayamayacağını ifade eden Lacatus, "Galatasaray'da bazı eksikler olabilir. Ancak böylesine büyük bir takımda eksik futbolcu olamaz. Her zaman bir oyuncunun yerini dolduracak yonucu vardır. Biz hiçbir ekipten korkmuyuz." dedi.

Öte yandan geçmişte Galatasaray'a karşı forma giydiği ve şimdide hoca olarak Galatasaray'a karşı görev yapacağının hatırlatılması üzerine Lacatus, şöyle konuştu: "Yıllar önceki karşılaşmayı değerlendiremiyorum. Birbirine benzetemiyoruz. Geçen süre zarfı içinde her 2 takımda yatırım yaptı. Her ikisi de Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istiyor."

STEAUA SON ÇALIŞMASINI YAPTI

Öte yandan Rumen ekibi, Ali Sami Yen Stadı'nda Teknik Direktör Marius Lacatus yönetiminde ilk 15 dakikası basına açık bir çalışma gerçekleştirdi. Steaua'nın maça şu muhtemel kadro ile çıkması bekleniyor. Zapata, Golanski, Ghionea, Radoi, Nesu, Nicolita, Petre, Lovin, Neaga, Moreno, ve Bernhardt.

Konuk ekipte sakatlıkları devam eden Emighara, Skezely ve Plesan yarınki maçta görev yapamayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*