Su yüzünden kurşunlandı

Su yüzünden kurşunlandı.7249
  • Giriş : 24.07.2006 / 00:00:00

İzmir'de bir garson hortumla yerleri yıkarken su sıçrattığı gerekçesiyle otomobildeki 2 kişinin silahla saldırısına uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Garsonu tabancayla vuran iki kişi, bir otomobille olay yerinden kaçtı. Sırtından vurulan garson ise Tepecik Göğüs Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olay, akşam saat 20.00 sularında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, garsonluk yapan Fecri Özdemir, çalıştığı işyerinin önündeki kaldırımı hortumla yıkadığı sırada 35 AD 9393 plakalı doblo otomobile su sıçrattı. Bunun üzerine otomobildeki iki kişi ile Fecri Özdemir arasında tartışma çıktı. Otomobillerine su sıçrattığı için bağıran 2 kişiye sert yanıt veren Fecri Özdemir, açılan ateş sonucu sol kürek kemiğinden tek mermiyle vuruldu. Olay sırasında 4 el ateş açan ve 25-30 yaşlarındaki iki kişi olduğu belirtilen şahıslar, içinde bulundukları FİAT Doblo marka otomobille Boğaziçi semtine doğru hızla kaçıp kayıplara karıştı. Kanlar içinde yere yığılan garson Özdemir ise olay yerine çağrılan ambulansla Tepecik Göğüs Hastanesi'ne kaldırıldı.

Özdemir'in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, polis ekipleri kaçan kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious