Süheyl rezil oldu

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Ünlü Şovmen Süheyl Uygur, "playback"in azizliğine uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İkili, katıldıkları bir programda "Kötü Şarkılar"adlı albümlerinden "Abdülkadir" isimli parçayı seslendirdi. Uygur kardeşler, playback müziğe eşlik ederken Süheyl Uygur bir ara elindeki mikrofonu tersten tutarak şarkıyı söylemeye başladı. Şarkı playbackten okunduğu için uzun süre mikrofonu nasıl tuttuğunu anlayamayan ve mikrofonu tersten tutarak şarkıyı söyleyen Süheyl Uygur, daha sonra hatasını fark ederek, hızlı şekilde mikrofonu düzeltti ve şarkıyı söylemeye devam etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 2 bin 6 çocuğu sünnet ettirmesinin ardından Harikalar Diyarı Parkı'ndaki Nejat Uygur Açık Hava Tiyatrosu'nda bir şölen düzenlendi. Şölene sünnet olan çocuklar, aileleri ve Ankaralılar katıldı. Sünnet olan çocukların şarkılar söylediği ve dans ettiği şölenin sunuculuğunu ise Ünlü tiyatrocu Nejat Uygur'un çocukları şovmen Behzat ve Süheyl Uygur gerçekleştirdi. Şölende, Alişan da verdiği konserle Ankaralılar'ı çoşturdu.

Tören esnasında Uygur kardeşler, seyircilerin katılımı ile çeşitli oyunlar oynatırken, daha önce çıkardıkları 'Kötü Şarkılar' albümünden de parçalar seslendirdi. Ünlü ikili, parçalarını playbackten okumayı tercih ederken, bu durum Süheyl Uygur'un şarkıyı söylerken mikrofonu tersten tutuğunu anlamamasına neden oldu. Şarkı başlamadan önce gösteri fişeklerinin atılması Behzat Uygur'u korkuturken, çıkan ateş parçalarından kaçarak kurtulan ikili gösterilerine devam etti. Uygur kardeşler yabancı bir şarkıdan uyarlama olan 'Abdülkadir" şarkısını seslendirdi. Şarkı, playback olarak seslendirilirken, ikili şovlarını da ekleyerek şarkıyı söyledi. Bu esnada Süheyl Uygur elindeki mikrofonu tersten tutmaya başladı. Durumu fark edemeyen Uygur, şarkıyı bir süre böyle seslendirdi. Mikrofonun arkasını ağzına tutan Uygur, durumdan habersiz şovuna devam ederken, şarkının ortalarında mikrofonu ters tuttuğunu anladı. Hızlı şekilde mikrofonu düzelten Süheyl Uygur, gösterisini bu şekilde tamamladı.

Gösteri devam ederken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de şölene katıldı. Gökçek ve şölende bir konser veren Alişan, Uygur kardeşlerin bilinen oyunu olan 'bardak çekmece'yi oynadı. Takımına oynanan oyunda Alişan, üst üste koyulmuş meyve suyu dolu bardakları yıkmadan bardak çekilen oyunu Gökçek'e karşı kaybetti. Bu oyunun ardından ise Alişan konserine başladı. Ünlü şarkıcı eserleri ile sünnet olan çocukları ve Ankaralılar'ı çoşturdu. Alişan, İstanbul'a döner dönmez, Gökçek'e karşı kaybettiği oyunun iddiası olan takımı göndereceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious