Şükrü Saraçoğlu Stadı incelendi

  • Giriş : 15.06.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda, 2008-2009 sezonu finali için aday stat olarak gösterilen Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu, UEFA yetkililerince incelendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Öğle saatlerinde Şükrü Saraçoğlu Stadı'na gelen UEFA heyetine, Fenetbahçeli yöneticiler, İstanbul Valiliği, Futbol Federasyonu yetkilileri, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Belediyesi yetkilileri eşlik etti.

Toplantıda bir açıklama yapan İstanbul Vali Yardımcısı Ergün Güngör, ''Görüşmeler olumlu geçecek ve inanıyorum ki finali burada gerçekleştireceğiz'' dedi.

Futbol Federasyonu adına toplantıya katılan Süheyl Önen ise, ''Teknik görüşmeler bugün başladı. Fenerbahçe Kulübü'ne böyle bir mabedi kazandırdığı için teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Sarı lacivertli Kulübün Asbaşkanlarından ve stattan sorumlu yöneticisi İlhan Ekşioğlu ise önümüzdeki günlerde müjdeli haberi vereceklerini söyledi. Ekşioğlu, ''İnşaallah son derece yararlı görüşmelerden sonra başarılı geçen Şampiyonlar Ligi Finali'nin ardından UEFA Kupası finalini de alırız. Önümüzdeki günlerde bunun müjdesini veririz'' açıklamasını yaptı.

Bu arada UEFA yetkililerinin, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki incelemeleri yarın da devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious