Şükür, Beckham'a takım arkadaşı

Şükür, Beckham'a takım arkadaşı.11029
  • Giriş : 18.12.2007 / 10:08:00

Hakan Şükür'den bomba açıklamalar: "Sezon sonu Galatasaray'dan ayrılma kararı aldım. Amerika'nın Galaxy takımından teklif var, ama çok daha yakın bir yere de gidebilirim."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezon son Galatasaray'dan ayrılacağını açıklayan Hakan Şükür, Fanatik gazetesine konuştu.

"Acı ama gerçek, bunu ilk kez açıklıyorum: Sezon sonunda canımdan çok sevdiğim Galatasaray’dan ayrılma kararı aldım. Kimse jübile yapacağımı düşünmesin, çünkü ben futbola devam edeceğim..."

"Amerika’nın Galaxy takımından teklif aldığım doğru. Bu teklifi de gelen diğer öneriler gibi değerlendiriyorum. Ancak henüz karar vermedim; bakarsınız, çok daha yakın bir yere de gidebilirim!"

"Hayatım boyunca Galatasaray’a zarar vermedim, bundan sonra da vermeyeceğim. Her zaman olduğu gibi şu an da tek isteğim var; yine şampiyonluğa ulaşmak. Ben ve arkadaşlarım yine başaracağız."

"Çıkan haberlere göre Mehmet Yıldız’ı alıyoruz. Mehmet çok kaliteli bir santrfor. Bizim forvetteki açığımızı kapatacaktır! Eğer gelirse, ona da elimizden gelen tüm yardımı yaparız."

"Şunu söylemeden edemeyeceğim; Türkiye’de yabancı oyuncu olmak varmış. Çünkü bir Türk futbolcu tarihe imzasını atacak başarılar yaşasa bile boş. İnanın bana, ne yaparsa yapsın, her şey boş."

"Bu konularda ilk ve son konuşmam bu. Lütfen, artık kimse sözlerimin altında başka bir şey aramasın. Kimse bir şeyler yazıp çizmesin. Önce şampiyon olacağım, sonra ayrılacağım. Hepsi bu..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious