Şükür: "Beni yıkamazlar!"

Şükür:
  • Giriş : 27.11.2007 / 09:52:00

Galatasaraylı Hakan Şükür, aleyhinde kampanya başlatıldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adnan Polat'ın dolduruluşa getirildiğini söyleyen Galatasaray'ın yıldız futbolcusu, "Aramızda hiçbir sorun yok... Zirvede yalnız kaldım. Ama ben bunları takmıyorum. Çünkü her zaman görevimi yapıyorum" dedi.

Devre arasında Galatasaray'dan gönderileceği iddia edilen Hakan Şükür gündemi sarsacak açıklamalar yaptı... Kendisini bitirmek için birilerinin düğmeye bastığını söyleyen tecrübeli yıldız, "Aleyhimde kampanya başlatıldı. Ama ben bunların da üstesinden geleceğim" dedi. Hakan, "Son günlerdeki olaylara üzüldüm. 1 aydır üzerime oynuyorlar. Fakat ben G.Saray'ın kaptanıyım ve kulübümü çok seviyorum" diye konuştu.

BENİ FARKLI GÖSTERİYORLAR


Basının aleyhinde yürütülen kampanyaya katıldığını ifade eden milli futbolcu, "Gerçek dışı haberlerle beni; yönetim ve Feldkamp'la karşı karşıya getirdiler. İdmanda hocamdan su içmek için izin istedim. Ertesi gün gazeteler, "Feldkamp çağırdı, Hakan gitmedi" yazdı. Beni olduğumdan değişik gösteriyorlar. Taraftarın kafası karışıyor" dedi.

SAYGILIYIM!


Adnan Polat'la aralarında sorun olduğuna yönelik iddiaları da yanıtlayan Hakan Şükür, "Problemimiz yok. Fakat birileri Adnan ağabeyi dolduruşa getiriyor. Beni çok sevdiğini biliyorum. Kendisine karşı her zaman saygılı oldum, bundan sonra da saygılı olacağım" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious