Şükür krizi patlak verdi!

Şükür krizi patlak verdi!.11534
  • Giriş : 12.11.2007 / 08:59:00
  • Güncelleme : 12.11.2007 / 09:34:16

G.Saray'da Hakan Şükür krizi yaşanmaya devam ediyor. Şükür, hakkındaki haberler için yönetimi uyardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

“Benim takımı karıştırdığım yönünde çıkan haberleri yalanlamazsanız kendim çıkar basın toplantısı düzenler ve kamuoyunu bilgilendiririm.”

G.SARAY"DA Hakan Şükür krizi yaşanmaya devam ediyor. Beşiktaş derbisi öncesinde disiplinsiz davranışı nedeniyle kadro dışı kalan ve bu olayın ardından Feldkamp"a karşı tavır yaptığı iddia edilen Hakan Şükür"ün yönetime rest çektiği öğrenildi. Lig ve Avrupa maçlarında üst üste alınan kötü sonuçlarda etkisi olduğu belirtilen Kral"ın sarı-kırmızılı yöneticilere “Benim takımı karıştırdığım yönünde haberler çıkıyor. Bunu yalanlayın. Yoksa ben kendim çıkar basın toplantısı düzenleyerek kamuoyunu bilgilendiririm” dedi. Ancak yönetim bu isteğe cevap vermedi.

YİNE YEDEK SOYUNDU

HAKAN"IN önümüzdeki günlerde basın toplantısı yapması beklenirken dünkü G.Birliği maçında da yedek kaldı. Teknik direktör Kalli, sakatlıkları devam eden Ayhan, Özgürcan ve Okan"ın yanı sıra, UEFA Kupası"ndaki Helsingborg maçında sakatlanan Hasan ile önceki gündü antrenmanda sakatlanan Linderoth kadroda yoktu. Alman çalıştırıcı, Gençlerbirliği karşısında Mehmet Topal, Serkan ve Hakan Balta"yı ilk 11"de sahaya çıkardı. Forvette Ümit"i yedek soyundurup Serkan-Nonda ikilisini sahaya süren Feldkamp, sakatlığı geçen Uğur"u da defansın sağında görevlendirdi.

SABRİ"YE "CEZA" KESİLDİ

BU arada G.Saray"ın UEFA Kupası"ndaki Helsingborg karşılaşmasında yaptığı önemli top kayıplarının ardından oyundan alınmasına tepki gösteren Sabri, Gençlerbirliği maçında kadroya giremedi. Sabri"nin kadroya alınmaması, Feldkamp tarafından cezalandırıldığı yorumlarına neden oldu. Öte yandan 3 maçlık aranın ardından kaleci Orkun görevi Aykut"tan devraldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious