Şükür olmadı... Hedef Ümit Karan

Şükür olmadı... Hedef Ümit Karan.11013
  • Giriş : 21.11.2008 / 08:18:00
  • Güncelleme : 21.11.2008 / 08:20:30

Yıllarca Hakan Şükür'e talip olan Araplar'ın yeni gözdesi Karan. Golcü oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen iki kulüp, Ümit'e bakın ne kadar teklif etti?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hakan Şükür'e art arda teklifler götüren Birleşik Arap Emirlikleri kulüpleri, şimdi de sarı-kırmızılı kulüpten Ümit Karan'ı kıskaca aldı. Abu Dhabi takımı Al Jazeera ve Dubai takımı Al Wasl, ünlü oyuncuya talip oldu. Spor organizasyonu ve menajerlik şirketi Mirsal Sports'un Karan için temaslara başladığı ve golcü oyuncuya yıllık 2.5 milyon euro'luk bir teklif sunduğu öğrenildi.

Milan Baros transferi sonrası, Galatasaray onbirinde istediği kadar yer bulamayan yıldız futbolcunun da teklife sıcak baktığı bildirildi.

G.SARAY MENAJERLERDEN RAHATSIZ

Ancak bu transferin G.Saray ayağı halen belirsiz. Sarı-kırmızılı kulübün direkt kulüpler yerine menajerlik şirketiyle muhattap olmaktan rahatsız olduğu belirtildi. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, kendilerine golcü oyuncuyu satıp satmayacaklarının sorulduğunu ancak "Ümit'i almak isteyen kulüp varsa bize bizzat teklifte bulunsun" cevabını verdiklerini söyledi. Karan ise, "Bana hep teklif geliyor. Rusya ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden transfer için arıyorlar" demekle yetindi ancak ayrıntıya girmedi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*