'Şükür'e teklif' haberi yalan çıktı

'Şükür'e teklif' haberi yalan çıktı.14221
  • Giriş : 24.05.2008 / 14:55:00
  • Güncelleme : 24.05.2008 / 16:11:32

Kayserispor kulübü, Galatasaray'ın emektar oyuncusu Hakan Şükür'e telif götürülmediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakan Şükür'ün Kayserispor'a geleceği yolunda bir ulusal gazetede yer alan haberle ilgili olarak açıklamlarda bulunan Kulüp Başkanı Recep Mamur, "Hakar Şükür'le ilgili resmi veya gayri resmi bir teklifimiz olmamıştır" dedi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin de, haberin sarı kırmızılı kulüple yakından uzaktan bir ilgisi olmadığını söyledi. Şahin, "Kayserispor kulübü olarak Türk futbolunun simge isimlerinden biri haline gelmiş Hakan Şükür'le ilgili bir düşüncemiz veya tasarrufumuz olmadı. Kendisine iletilmiş bir transfer teklifimiz de bulunmamaktadır. Kulüp Menajeri Süleyman Hurma ile İkinci Başka Şahin Akarsu, halen Arjantin'de bir santrafor izlemektedir. Forvette Gökhan Ünal, Leonardo, Cangele ve İngiltere Premier liginden transfere ettiğimiz Agahawa var. O nedenle şu anda Hakan Şükür'ün transferi söz konusu değildir" dedi.

Bu arada Kayserispor İkinci Başkanı Türker Horoz, bugün kendisine atfen yapılan "Hakan Şükür'e teklif götürdük" haberinin doğru olmadığını söyledi. Horoz, "Bundan bir hafta önce katıldığım Erciyes TV'deki konuşmamda, Galatasaray kulübünün Gökhan Ünal'la uğraşmasına tepki verdim ve (Biz gerekirse misilleme yapar Hakan Şükür, Arda ve hatta Lincon'u bile alırız. Bunu da yapacak güçteyiz) demiştim. Bu sözümün hep arkasındayım. Ancak bu konuda yeni bir gelişme ve yeni bir açıklamam olmadı" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious