Sümüklü Feto Fethullah Gülen, ot kafalı türbanlılar!

Sümüklü Feto Fethullah Gülen, ot kafalı türbanlılar!.8422
  • Giriş : 28.06.2008 / 22:34:00
  • Güncelleme : 02.09.2016 / 09:29:16

Vatan Gazetesi internet sitesi üyesinin akıllara durgunluk veren hakaretleri…

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

HABER AKTÜEL - Vatan Gazetesi internet sitesi üyelerinin bazı yorumları çok ağır hakaretler ve küfür içeriyor. Bu yorumları okuyan herkes şaşkınlıklarını gizleyemiyor ve Vatan Gazetesine şu soruyu soruyor: Editörleriniz okur yorumlarını denetlemeden mi yayınlıyor?

 

Örneğin Fatma Kaynak… Vatan Gazetesinin en hırçın ve en kaba yorumcularından birisi. Kaynak’a ait 300 yorumun hemen hemen hepsi şahıs ve kurumlara hakaret içeriyor. Yorumlara bakıldığında Kaynak’ın sıkı bir Fethullah Gülen ve AK Parti düşmanı olduğu görülüyor. Kendini bilmez okur, Fethullah Gülen’den bahsederken “sümüklü feto” yakıştırmasını yapıyor.

 

Bir başka yorumunda ise AKP’li Dengir Mir Fırat’a Dingil Mal Mehmet Fırat” diyerek hakarette sınır tanımıyor. Kaynak, durumu daha da abartıyor ve başka bir yorumda tüm AKP’liler için “çamur böcekleri” yakıştırmasını yapıyor.

 

Kaynak’ın düşmanlığı sadece Fethullah Gülen ve AK Partililerle de kalmıyor. Kaynak, 17 Haziran’da yazdığı yorumda türbanlılardan bahsederken “humeyni aşığı sıvaşık makyajlı file çoraplı ipek türbanlı kabakulak olmuş gibi kafalarını saran sıkmabaşlar” diyor. Başka bir yorumda ise yine türbanlılara çatıyor, “ot kafalar” benzetmesini yapıyor.

 

Site tarihine göre Fatma Kaynak, 2008 yılının Ocak ayının son günlerinde siteye üye oluyor ve üye olur olmaz hakaretlerle dolu yorumlarını yazmaya başlıyor. Yani Kaynak tam 5 aydır göz göre göre insanlara küfrediyor.

 

Vatan Gazetesi editörlerinin görmezden geldiği yorumlarda Kaynak’ın Cumhuriyet Gazetesi okuru olduğu anlaşılıyor. Kaynak, bazı yorumlarında Cumhuriyet Gazetesinin haberlerini referans gösteriyor. Tuncay Özkan’la ilgili bir haberin altına yazdığı yoruma da “Tuncay beyin açıklamalarını samimi buluyorum” notunu iliştiriyor. Kaynak’ın aynı zamanda Tuncay Özkan fanatiği olduğu da anlaşılıyor.

 

Kinini ve nefretini yorumlara döken Kaynak'ın hakaretleri yazmakla bitmiyor. “Yorumları kontrolsüz mü yayınlıyorlar yoksa bilinçli mi bu yorumları onaylıyorlar” diye sorduğumuz Vatan Gazetesi’nin bu haberimize vereceği yanıt ise merakla bekleniyor! 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious