SunExpress 49 YTL'ye uçacak

SunExpress 49 YTL'ye uçacak.14543
  • Giriş : 24.03.2008 / 16:00:00

Havada rekabet artıyor. İç hatlarda bilet fiyatı vergi ve tüm masraflar dahil 50 YTL'nin altına indi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

SunExpress'in iç hat biletlerinin fiyatları, 30 Mart'tan itibaren, tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL'den başlayacak.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, yaptığı yazılı açıklamada, havayolu şirketleri arasında fiyat konusunda ciddi bir rekabet olduğuna dikkati çekti. Yolcuların, anons edilen fiyatların üzerine vergi, servis ücreti ve yakıt harcı da ödediklerini belirten Say, bu durumda, duyurusu yapılan fiyatla, ödenen rakam arasında önemli bir fark oluştuğuna işaret etti.

SunExpress olarak, yolcuları bu karışıklıktan kurtarmak istediklerini belirten Say, ''Artık SunExpress ile uçmak isteyen yolcumuz, bilete ne kadar ödeyeceğini net olarak bilecek. Satın alma süreci tamamıyla şeffaflaşacak'' dedi.

Hacı Say, SunExpress'in iç hat biletlerinin fiyatlarının 30 Mart'tan itibaren tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL'den başlayacağını bildirdi.

SunExpress'in iç hatlarda İzmir'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van'a, Antalya'dan da Adana, Diyarbakır, Erzurum, İzmir, Trabzon ve Van'a tarifeli seferler düzenlediğini ifade eden Hacı Say, ayrıca Diyarbakır ve Bursa arasında da karşılıklı uçuşlar gerçekleştirildiğini kaydetti.

Say, şirketin 30 Mart itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Sivas, Trabzon ve Van'a, Bursa'dan Trabzon ve Erzurum'a, İzmir'den de Sivas'a uçacağını ve böylece Türkiye'nin en yaygın uçuş ağını sunan havayolu şirketi olacağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious