SunExpress'te 49 koltuk 49 YTL

SunExpress'te 49 koltuk 49 YTL .14543
  • Giriş : 28.11.2008 / 11:58:00

SunExpress, iç hat uçuşlarında her uçuşta 49 koltuğu her şey dahil 49 YTL'den satışa sunacağını duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

SunExpress'ten yapılan açıklamaya göre, kış tarifesi kapsamındaki tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanyayla 49 koltuk, tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL'den satışa sunulacak.

Kampanya hakkında bilgi veren SunExpress Satış Pazarlama Müdürü Emre Bahtoğlu, "Yaşanılan küresel dalgalanmalara rağmen, SunExpress olarak Türkiye'nin geleceğine çok olumlu bakıyoruz. Bu kapsamda filomuzu yenileyip 3 yeni uçak daha ekliyor ve pazarı büyütecek bir kampanyaya başlıyoruz. Yolcularımıza büyük avantaj sağlayacağına inandığımız kampanya süresince, her uçağımızda 49 koltuğu en ekonomik fiyattan sunacağız" dedi.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, kış tarifesi kapsamında, iç hatlarda İzmir'den Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a; Antalya'dan Adana, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Trabzon ve Van'a; İstanbul Sabiha Gökçen'den ise Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a aktarmasız seferler düzenliyor. Ayrıca Bursa ile Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, İzmir ve Antalya arasındaki karşılıklı uçuşlar da devam ediyor. Adana ile Trabzon ve Erzurum arasında da haftada bir karşılıklı uçuş gerçekleştiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*