SunExpress'ten yarı yıl tatiline ek sefer

SunExpress'ten yarı yıl tatiline ek sefer.14543
  • Giriş : 15.01.2009 / 12:03:00

SunExpress, yarı yıl tatiline girecek öğrenciler ve aileleri için 18 Ocak–13 Şubat tarihleri arasında 83 ek sefer düzenleyecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Yapılan yazılı açıklamaya göre, SunExpress'in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Antalya, İzmir, Diyarbakır, Van, Trabzon, Erzurum ve Adana'ya gerçekleştirileceği ek seferlerin biletleri satışa sunuldu.

SunExpress, 2008-2009 kış tarifesi kapsamında, İzmir'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a, Antalya'dan Adana, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van'a, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan da Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van'a seferler düzenliyor.

Şirket ayrıca, Bursa ile Erzurum, Trabzon ve Antalya arasında, Adana ile Trabzon ve Erzurum arasında da karşılıklı uçuşlar gerçekleştiriyor.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress'te yolcular biletlerini, SunExpress'in ''www.sunexpress.com'' adresindeki internet sitesi, ''444 0 797'' numaralı çağrı merkezi ve acentelerinden satın alabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*