Süper Kupa'ya doğru

  • Giriş : 29.07.2006 / 00:00:00

Bu yıl ilk kez düzenlenecek Süper Kupa'ya az kaldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karşılaşmanın oynanacağı Commerzbank Arena Stadyumunda yapılan basın toplantısında ilk söz alan Galatasaray Teknik Direktörü Gerets, gurur verici bir kupa maçı oynayacaklarını söyledi. Belçikalı teknik adam sözlerini şöyle sürdürdü:

''Lig öncesi son provamızı yapacağız. Geçen sezon iki kez yendiğimiz rakibimizi tekrar yenip kupayı almak istiyoruz. Kaliteli bir takımımız var bunu biliyoruz. Genç futbolcularım da hazır. Geçen sezonun şampiyonuyuz. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Ön libero arıyoruz. Bizi daha ileri götürecek futbolcuyu kadromuza dahil edeceğiz.''

TİGANA: ''GALATASARAY'I YENİP LİGE İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ"

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana ise Galatasray'ı yenip lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini kaydederek, "Geçen sezon bizi yendiler. Yarınki maçta galip gelmek istiyoruz. Ekibimin büyük çoğunluğu gençlerden oluşuyor, yaşlılar Fenerbahçe ve Galatasaray'a gitti. Ligde bu oyuncularla oynayacağız. Her yerde olduğu gibi başarısızlıkta genç oyuncular yerine teknik adamlar gönderilir. Yarınki maçın centilmence geçmesini diliyorum'' diye konuştu.

Galatsaraylı futbolcu Ergün Penbe ise gurbetçilere iyi bir maç seyrettirmek istediklerini, geçen sezon yendikleri Beşiktaş'ı tekrar yenip kupayı almak istediklerini söyledi.

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez de, lige iyi başlangıç yapmak için Galatasaray'ı yenip moral depolamak istediklerini açıkladı. Üzülmez, herfkes için sakatsız bir sezon geçmesini diledi.

Bu arada Futbol Federasyonu adına bir açıklama yapan Lütfü Arıboğan, yarınki Süper Kupayı Atatürk'ün anısına yapacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious