Süper Kupa'yı alacağız

  • Giriş : 29.07.2006 / 00:00:00

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, yarın akşam Almanya'da oynanacak Süper Kupa Finali'ni kazanmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Borussia Mönchengladbach ile oynanan ve 1 - 1 sona eren karşılaşmanın bitiminde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Belçikalı çalıştırıcı, "Yarın akşamki karşılaşma çok önemli. Hem bu kupanın önemi büyük hem de bizim lig öncesi son durumumuzu görmemiz açısından önemli. Düşüncemiz rakibimizi mağlup ederek sezona kupa ile başlamak" dedi.

Takım içindeki genç futbolcuların göstermiş olduğu performanstan oldukça memnun olduğunu dile getiren Gerets, "Kadromuzda şu anlık bir daralma olmayacak bir liste oluşturmadım. Ama gençlerin performansı beni oldukça zorlayacak. Yaşlı ve gençlerle güzel bir karma oluşturduk. Bu karışım bize de başarıyı getirecektir. Genç futbolculardan üst üste iki maç çıkarmalarını beklemek şu anda zor olur. Yarın akşamki Beşiktaş maçında tabiki değişik bir kadro sahaya süreceğiz" diye konuştu.

- HAKAN ŞÜKÜR: "BEŞİKTAŞ MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ" -

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Hakan Şükür de, Beşiktaş maçının oldukça zor olacağını belirterek, "Biliyoruz rakibimiz de bu kupayı almak isteyecek. Biz de almak istiyoruz. Almanya'da bu yıl ilk kez oynanacak kupa maçını kazanarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

Hakan Şükür, bir gazetecinin Carrusca ile ilgili bir sorusuna ise, "Ben oldukça olumlu bir tranfser diye düşünüyorum. Arjantin'de gelecek vaad eden bir futbolcu gibi gözüküyor. Biz de elimizden geleni yapıp en kısa sürede onun takıma uyum sağlamasını, sorun yaşamamasını sağlamalıyız" dedi.

Hakan Şükür, takıma transfer edilmesi düşünülen Milanlı futbolcu Vogel içinde, "Kendisinin Türkiye hakkında bazı olumsuz düşüncleri olabilir. Türkiye - İsviçre maçı sonrasında yaşanan olayları aşması için ona oldukça olumlu yaklaşırız" dedi.

Hakan Şükür, takım içinde genç futbolcularla aralarındaki uyumun oldukça mükemmel olduğunu sözlerine ekledi.

Genç Ferhat ile kaleci Fevzi ise çok iyi bir takım olduklarını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious