Süper Lig hakemleri testten geçti

Süper Lig hakemleri testten geçti.12182
  • Giriş : 29.07.2007 / 18:01:00

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'nun 2007-2008 hakem hazırlık kampının son gününde Süper Lig hakemleri efor testinden geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Burhan Felek Ekrem Koçak Atletizim Pisti'nde gerçekleştirilen testlerde hakemler önce 40 metrelik parkuru 6 kez 6 saniyenin altında koştular. Günün ikinci testinde ise 150 metrelik parkur etrafında dinlenerek 20 tur attılar.

-OK: ''HAKEMLER YENİ SEZONA HAZIR''-

Bu arada MHK Başkanı Hilmi Ok, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türk Hakemlerinin yeni sezona hazır olduğunu söyledi. Ok, sözlerini şöyle sürdürdü.

''Riva Tesislerinde hakemlerimiz çok güzel başarılı bir kamp geçirdiler. Yeni sezona Türk Hakemlerimiz hazırdır. Başarı ile maç yöneteceklerine inanıyorum'' .

Ok, ayrıca hakemlerin telsizle maç yönetmesi konusunda ise, ''Telsiz kulaklıklar Fransa'da bir şirket üretiyor. Biz federasyonumuza bir yazı ile talebimizi yaptık. Yetişirse ligin ilk haftasında uygulamaya geçebiliriz'' diye konuştu.

MHK Başkanı Hilmi Ok, son olarak ise kulüP yöneticilerine seslendi. Ok, ''Yöneticilerimiz tabiki hataları konuşacaklardır. Ama olumlu konuşurlarsa iyi olur'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious