Süper Lig'de 4 haftalık maç programı

  • Giriş : 21.03.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig'de 26, 27, 28 ve 29. hafta maçlarının programı belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre ligde 26, 27, 28 ve 29. haftaların maç programı şöyle:

-26. HAFTA-

31 Mart Cumartesi:
19.00 Kayseri Erciyesspor-Trabzonspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Atatürk)
1 Nisan Pazar:
15.00 Antalyaspor-Vestel Manisaspor (Antalya Atatürk)
15.00 Çaykur Rizespor-Denizlispor (Rize Atatürk)
15.00 Sivasspor-Kayserispor (4 Eylül)
15.00 Sakaryaspor-Gaziantepspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
15.00 Bursaspor-Konyaspor (Bursa Atatürk)
15.00 Fenerbahçe-Ankaraspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
19.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
2 Nisan Pazartesi:
20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

-27. HAFTA-

6 Nisan Cuma:
20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (BJK İnönü)
7 Nisan Cumartesi:
15.00 Konyaspor-Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
8 Nisan Pazar:
15.00 Vestel Manisaspor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)
15.00 Denizlispor-Sakaryaspor (Denizli Atatürk)
15.00 Ankaraspor-Bursaspor (Yenikent ASAŞ)
15.00 Gaziantepspor-Antalyaspor (Kamil Ocak)
15.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Kayseri Erciyespor (Ali Sami Yen-Seyircisiz)

-28. HAFTA-

13 Nisan Cuma:
20.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Rize Atatürk)
14 Nisan Cumartesi:
15.00 Kayseri Erciyesspor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
15 Nisan Pazar:
15.00 Ankaraspor-Konyaspor (Yenikent ASAŞ)
15.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)
15.00 Antalyaspor-Denizlispor (Antalya Atatürk)
15.00 Sivasspor-Gaziantepspor (4 Eylül)
15.00 Sakaryaspor-Beşiktaş (Sakarya Atatürk)
19.00 Fenerbahçe-Vestel Manisaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-29. HAFTA-

20 Nisan Cuma:
20.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)
21 Nisan Cumartesi:
19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (BJK İnönü)
22 Nisan Pazar:
15.00 Vestel Manisaspor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)
15.00 Denizlispor-Sivasspor (Denizli Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Konyaspor-Kayseri Erciyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Kayserispor-Ankaraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Trabzonspor-Sakaryaspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Ali Sami Yen)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious