Süper Lig'de ilk 3 hafta programı

Süper Lig'de ilk 3 hafta programı.8723
  • Giriş : 13.08.2008 / 17:57:00

Süper Lig'de ilk 3 hafta karşılaşmalarının programı belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu, 23 Ağustos Cumartesi günü Galatasaray-Denizlispor karşılaşmasıyla start alacak 2008-2009 sezonundaki ilk 3 hafta maçlarının programını açıkladı.

Federasyon açıklamasında, Başbakanlık Medeniyetler İttifakı Projesi kapsamındaki etkinliklerden dolayı 31 Ağustos Pazar günü Boğaz Köprüsü'nün de trafiğe kapatılacak olması nedeniyle, sezonun 2. haftasına rastlayan bugün için İstanbul'da maç oynanmayacağı kaydedildi. Bu nedenle Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı 30 Ağustos Cumartesi, Beşiktaş-Konyaspor maçı ise 1 Eylül Pazartesi gününe alındı.

Turkcell Süper Lig'de ilk 3 hafta maçlarının programı şöyle:

1. HAFTA:
23 Ağustos Cumartesi:

19.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)

21.00 Sivasspor-Kayserispor (4 Eylül)

21.00 Hacettepe-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)

24 Ağustos Pazar:

19.00 Trabzonspor-Ankaraspor (Hüseyin Avni Aker)

21.00 Gençlerbirliği-Kocaelispor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Konyaspor-Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

21.45 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)

2. HAFTA
29 Ağustos Cuma:

21.00 Ankaragücü-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

30 Ağustos Cumartesi:

21.00 Ankaraspor-Gaziantepspor (Yenikent)

21.00 Kocaelispor-Sivasspor (İsmetpaşa)

21.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Şükrü Saracoğlu)

31 Ağustos Pazar:

21.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)

21.00 Eskişehirspor-Hacettepe (Eskişehir Atatürk)

21.00 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)

21.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

1 Eylül Pazartesi:

21.00 Beşiktaş-Konyaspor (BJK İnönü)

3. HAFTA
13 Eylül Cumartesi:

19.00 Hacettepe-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Kayserispor-Kocaelispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

21.45 Galatasaray-Antalyaspor (Ali Sami Yen)

14 Eylül Pazar:

19.00 Sivasspor-Bursaspor (4 Eylül)

20.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*