Süper solak Sergen Yalçın bir zamanların yıldızıydı

Süper solak Sergen Yalçın bir zamanların yıldızıydı.11889
  • Giriş : 06.08.2007 / 19:55:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 20:25:58

Sergen Yalçın transfer olduğu ikinci lig ekibi Eskişehirspor'da da kadro dışı kalmayla karşı karşıya.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Eskişehirspor'un büyük umutlarla transfer ettiği Sergen Yalçın'ın Bolu ve Nevşehir kamplarında sakatlığını öne sürerek antremanlara katılmaması teknik kadroyu kızdırdı. Teknik direktör Metin Diyadin ile Sergen arasında ipler gerildi.

Kırmızı-siyahlı futbolcuların ve teknik kadronun, Sergen Yalçın'ın davranışlarından rahatsız olduğu ve sorunların yönetime kadar geldiği belirtildi.

Nevşehir kampının sona ermesinin ardından teknik kadronun raporu doğrultusunda toplantı yapan Eskişehirspor yönetimi, yıldız futbolcunun durumunu değerlendirdi. Yönetimin Sergen'i gözden çıkarabileceği öğrenildi. Teknik kadro ile Sergen Yalçın arasında kalan Eskişehirspor yönetiminin, bu konuyu bir kez daha görüşmesi bekleniyor.

Bu arada Nevşehir’de katıldığı turnuvada elenen Eskişehirspor’da yönetim futbolculara 3 günlük izin verdi. Eskişehirspor, üçüncü etap kampı yine Nevşehir’de yapacak.

SERGEN'E CEZA YOLDA

Kulüb başkanı Nebi Hatipoğlu, kamp kurallarına uymayan Sergen Yalçın ile birlikte 3 futbolcunun para cezasına çarptırılabileceğini söyledi.

Nebi Hatipoğlu, "Sergen, kadro dışı", "Sergen gönderilecek" tarzında ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, bu haberlerin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını kaydetti.

Her futbolcunun hocasıyla veya yönetimle anlaşmazlıklara düşebileceğini ifade eden Hatipoğlu, şöyle konuştu:

"Şu anda Sergen'in kadro dışı kalması veya gönderilmesi söz konusu değil. Yarın teknik direktörümüz Metin Diyadin'in raporları doğrultusunda yönetim kurulu toplantımızı yapacağız. Kamp kurallarına uymayan Sergen ile birlikte 3 futbolcuyu para cezasına çarptırabiliriz. Futbolculara gerekli uyarılar yapılacak. Futbolcuların cezasının sadece yönetim verir."

YILDIZI BEŞİKTAŞ'TA PARLADI


SERGEN'İN CHELSEA'Yİ PERİŞAN ETTİĞİ GOLLER


SERGEN'İN Galatasaray FORMASIYLA ATTIĞI BİRBİRİNDEN GÜZEL GOLLER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious