Süperstar yasağı deldi

Süperstar yasağı deldi .10694
  • Giriş : 28.07.2007 / 15:25:00

Mtv Türkiye’de yayınlanan ‘Mtv Ektra’ programının dün akşamki konuğu Süperstar Ajda Pekkan’dı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bilindiği üzere bundan kısa bir süre önce, Mtv Türkiye yönetimi, genç kitlelere hitap eden yayıncılık anlayışı olduğunu ve bu nedenle yaşça büyük sanatçılara yer vermemek gibi bir politika uyguladıklarını açıklamıştı.

Bunun üzerine Ajda Pekkan ve Sezen Aksu gibi büyük ismlerin kliplerini yayınlamama kararı almışlardı. Ama gelin görün ki bu yasak delindi ve Murat Boz’un sunduğu ‘Mtv Ekstra’ programına dün akşam Ajda Pekkan konuk oldu.

Esprili bir tavırla bu spekülasyonlara değinen Ajda Pekkan’a, Mtv Türkiye kurucusu Esra Oflaz’dan, Süperstar’ın gönlünü alan açıklamalar geldi.

Programın ilerleyen dakikalarında Murat Boz’a çeşitli açıklamalar yapan Ajda Pekkan, sorulan bir soru üzerine “Süperstar” lakabından sıkıldığını ve artık bu lakabın, ona yapılan bir hakaret olduğunu belirterek izleyenleri şaşkına çevirdi.

Ayrıca bir çocuk özlemi olduğunu, işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediğini ve pişmanlıklarını belirten Ajda Pekkan, ilerde bir evlatlık edinebileceğinin sinyallerini de verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious