Şüpheli paketten bebek çıktı

Şüpheli paketten bebek çıktı.12897
  • Giriş : 10.07.2009 / 20:04:00

İzmir'in Ödemiş ilçesinde şüpheli paket ihbarı yapılan çantanın yanına giden asayiş ekipleri çantada terk edilmiş 10 günlük bebek buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerine, şüpheli bir paket ihbarı yapıldı. Olay yerine giden asayiş ekipleri bebek çantasında 10 günlük olduğu tahmin edilen bebek buldu. Cinsiyeti kız olan bebek, Ödemiş Devlet Hastanesine götürüldü.

İlk önce Kadın Doğum Hastalıkları servisine getirilen bebek, bir süre hemşireler tarafından bakıldıktan sonra, Çocuk Hastalıkları servisine nakledildi.

Bu serviste Dr. Tanzer İlhanoğlu tarafından muayene edilen bebeğin herhangi bir sağlık sorununun olmadığı belirtildi. Sağlık kontrolünden geçirilen bebeğin 3 kilo 350 gram ağırlığında olduğu bildirildi.

Hastanede yapılmış bir doğum olduğunu ifade eden Dr. Tanzer İlhanoğlu, bebeğin topuğunda hala hastanede doğduğuna dair basılan mühür bulunduğunu kaydetti. Henüz 10 günlük olan bebek, Ödemiş Devlet Hastanesi çocuk hastalıkları servisi başhemşiresine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*