Şüpheliler polisle çatıştı: 2 ölü

Şüpheliler polisle çatıştı: 2 ölü.8449
  • Giriş : 05.04.2009 / 13:13:00

Hatay'ın İskenderun ilçesinde kimlik soran sivil polislere silah çektikten sonra kaçmaya çalışan ve emniyet ekipleri ile silahlı çatışmaya giren bir kişi vurularak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın doğum günü kutlamaları nedeni ile kent genelinde uygulamayı arttıran emniyet ekipleri, Çıraklık Eğitim Merkezi civarında park halindeki şüpheli araç içerisinde bulunan kişilere kimlik sordu. Otomobilde bulunan E.G sivil polislere pompalı tüfek çekti ve hızla olay yerinden kaçmaya başladı. Açılan ateş sonucu emniyet ekiplerinin araçlarının camları kırıldı. Yeşil Cami önünde sıkıştırılan şahıs ile polisler arasında çıkan silahlı çatışmada şüpheli vurularak hayatını kaybederken, olay yerinde bir pompalı tüfek, bir de tabanca ele geçirildi.

İskenderun Emniyet Müdürü Yusuf Cinel, şehir merkezinde huzur ve güvenliği sağlarken, emniyet uygulaması esnasında kimlik sorgusu yapan polise silah çeken E.G'nin hırsızlıktan ve ruhsatsız silah taşımaktan sabıkalı olduğunu, emniyet güçleri ile girilen silahlı çatışma sonrasında hayatını kaybettiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*