Süreyya Ayhan'ın son şansı

Süreyya Ayhan'ın son şansı.14033
  • Giriş : 17.03.2008 / 17:30:00

Atletizm Federasyon Başkanı Mehmet Terzi, Milli atlet Süreyya Ayhan ile ilgili yeni önerilerin olduğunu konunun disiplin kurulunda tekrardan gözden geçirilerek görüşeleceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Terzi, Çanakkaleden gelen kutsal emanetlerin Eskişehirli atlerden Ankaralı atletlere teslim edilmesi sırasında gazetecilerin Milli Atlet Süreyya Ayhan ile ilgili gelişmeleri değerlendirdi.

Tahkim Kurulunun Ayhan ile ilgili dosyayı Atletizm Disiplin Kuruluna gönderdiğini hatırlatan Terzi, " Disiplin kurulu bu konuyu değerlendirecek. Öneriler var. Önerilerden sonra tekrar dosyayı tahkim kuruluna sunacak." dedi.

Ayhan ile ilgili sürecin devam ettiğini dikkat çeken Terzi, " Ancak, sonuç değil süreç devam ediyor. Atletizm Federasyonu olarak uluslar arası Atletizm Federasyonuna bağlı bir federasyonuz. Onların yönetmelik ve talimatlarıyla Federasyonumuz çalışmaktadır, İşlemektedir. Bu çalışmalar ve yönetmelikler neticesinde bu sürecin devamı sonlandırılacaktır. Disiplin Kurulumuz bu konuyu tekrardan görüşmek üzere yakın zamanda toplanacaktır." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious