Süreyya'dan, Atletizm Federasyonu'na çağrı

  • Giriş : 09.04.2007 / 00:00:00

Atletizm Federasyonu'nun Milli Takım resti çektiği Milli atlet Süreyya Ayhan Kop, kamp programlarının bozulmaması konusunda kendilerine yardımcı olunmasını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Milli atlet, Almanya kampını kendi imkanlarıyla yapabileceğini açıkladı.

Federasyon ve Milli Takım ile ilgili basında yer alan demeçleri nedeniyle kendilerinden açıklama talep eden Atletizm Federasyonu'na yazılı bir metin gönderen Süreyya Ayhan-Yücel Kop çifti, tüm hazırlıklarını Dünya Şampiyonası'na göre yaptıklarını belirterek, destek istedi.

ALMANYA KAMPI

Federasyon tarafından performansları ile ilgili denetlenmeye hazır olduklarını belirten çift, teknik kurul tarafından uygun görülmediği takdirde, programlarında yer alan Almanya kampını kendi imkanlarıyla gerçekleştireceklerini açıkladı.

Federasyon başkanı Mehmet Terzi'den, eski bir şampiyon ve deneyimli bir atlet olarak, Dünya Şampiyonası hazırlık periyodu konusunda anlayış beklediklerini ifade eden Kop çifti, basına, tehdit edildikleri şeklinde bir açıklama yapmadıklarını ifade etti.

FEDERASYONUN OLMAZSA OLMAZI

Atletizm Federasyonu, 23-24 Haziran'da yapılacak Milletler Kupası yarışlarında, Süreyya Ayhan Kop'un Milli Takım kadrosunda yer almasını istiyor.

Federasyon başkanı Mehmet Terzi, yarın toplanacak teknik kurulun konuyu değerlendireceğini, ancak milli atletin Milletler Kupası'nda yarışması konusunda ısrarlı olduklarını belitti.

Öte yandan, kamp çalışmaları için yarın Almanya'ya geçmesi beklenen Kop çiftinin, federasyon tarafından yürütülen pasaport işlemlerinin halen devam ettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious