Sürpriz nişan

  • Giriş : 08.11.2006 / 00:00:00

Bir radyo programına katılan genç oyuncu Nehir Erdoğan, salı akşamı yönetmen Mustafa Altıoklar ile nişanlanacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erdoğan “Bugün benim repo günüm çalışmıyorum. Mustafa’nın da yoğun olmayan bir günü. Bir aydan beri nışanlanmaya çalışıyoruz ama bir türlü olmuyor. Biz aslında dün (önceki gün) nişanlanacaktık. Ama sette işim uzun sürdü ve kendi nışanımı ertelemek zorunda kaldım. Bugün aileler bir araya gelerek nişanlanacağız. Az önce yüzükleri aldık sade bir yüzük. Evde bir sürü işim var. Alişverişe çıkacağım sadece dinleyicilere ve size ayıp olmasın diye bu programı iptal ettirmedim. Düğün zamanını fazla uzatmayacağız. Yine ikimizin boş bir gününde evleneceğiz. Şubat gibi evlenmeyi düşünüyoruz. Ben seti biraz stoklu çekip kendime zaman ayırmak istiyorum. Balayı için yer ve mekan önemli değil. Sadece ikimiz olalım yeterli" dedi.

Mustafa bana evlenme teklifi borçlu

Erdoğan, Mustafa Altıoklar’a aşık olduğunu söylerken, “Başından beri Mustafa ile evlenme planımız vardı. İlk kim söyledi bilmiyorum. Bir gün Mustafa tek taş yüzük aldı. Arkadaş ortamındayız 'al bakalım' dedi. Ben de ona bu ne anlama geliyor biliyor musun, evlenme teklifi bu dedim. O da bana 'zaten öyle, evlenmeyecek miyiz' dedi. Bana evlenme teklifi etme borcu var” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious