Susiç'le çıkışa geçeceğiz

  • Giriş : 14.09.2006 / 00:00:00

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Orhan İstif, "teknik direktör değişikliğinin takıma olumlu yansıyacak" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Orhan İstif, yeni teknik direktörleri Saffet Susiç’in inandıkları ve güvendikleri bir teknik direktör olduğunu belirterek, ’’Saffet Susiç takip ettiğimiz, geçmiş yıllarda Türkiye’de çalıştırdığı takımlarda başarılı olmuş bir hoca. Bu nedenle kendisinin Çaykur Rizespor’da başarılı olacağına inanıyoruz’’ dedi.

İstif, şöyle konuştu:

’’Saffet hoca hem yabancı hem de Türk gibi. Yabancı olduğu için bütün futbolculara yaklaşımı aynı olacaktır. Ancak uzun zamandır Türkiye’de bulunması nedeniyle Türk futbolunu da yakından tanıyor. Bu da bizim için önemli bir avantaj. Türk futbolunu tanıması için zamana ihtiyacı yok. Bu nedenle teknik direktör değişikliğinin takıma olumlu yansıyacağına ve yeni hocamızla çıkışa geçeceğimize inanıyoruz.’’

-KAYSERİSPOR MAÇI-

İstif, hafta sonu sahalarında karşılaşacakları Kayserispor’un kaliteli ve iyi bir takım olduğunu kaydederek, ’’Ligde ve Avrupa maçlarında başarılı sonuçlar aldılar. Ancak biz de iyi bir takımız. Ligde bugüne kadar yaptığımız maçlarda iyi oynamamıza rağmen bir türlü istediğimiz sonuçları alamamıştık. Kayserispor maçında iyi bir Futbol ortaya koyacağımıza ve maçı kazanacağımıza inanıyorum’’ diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious