Susurluk için sesini kes notu

Susurluk için sesini kes notu.15985
  • Giriş : 20.01.2009 / 10:18:00

Ergenekon örgütünün Susurluk'la bağlantılandırılması üzerine eski Susurluk Komisyonu Başkanı Elkatmış'ın bürosuna tehdit mesajı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Özel Harekat eski Başkanvekili İbrahim Şahin'in gözaltına alınmasıyla gündeme gelen, 'Ergenekon ile Susurluk arasında bağlantı mı var?' tartışması sürerken, dönemin Meclis Susurluk Komisyonu Başkanı FP eski Milletvekili Mehmet Elkatmış, esrarengiz bir şekilde tehdit edildi. Elkatmış'ın Ankara'daki avukatlık bürosuna giren kimliği meçhul kişiler, büroyu dağıttıktan sonra 'sesini kes' yazılı bir not bıraktı.

Siyaseti bıraktıktan sonra AKP eski Milletvekili Osman Seyfi ile birlikte Ankara Selanik Caddesi'nde avukatlık bürosu açan ve son günlerde katıldığı 'Ergenekon ve Susurluk' konulu televizyon programları ile dikkat çeken Elkatmış, dün sabah geldiği ofisini darmadağan buldu. Dolapları, dava dosyaları ve çekmeceleri karıştırılan Elkatmış, masasının üzerinde el yazısı ile ve büyük harflerle kaleme alınmış 'SESİNİ KES' yazılı tehdit notunu buldu.

Hiçbir zorlama olmadan içeri girildiği anlaşılan büroda, Elkatmış'ın isminin yazılı olduğu mermerin kırıldığı görüldü. Saldırganların, çekmecelerde bulunan Elkatmış'ın müvekkillerine ait bazı çek ve senetleri aldıkları belirlendi. Elkatmış'ın çağrısı üzerine polis büroda parmak izi tespiti yaptı. Kim ya da kimler tarafından tehdit edilmiş olabileceği konusunda yorum yapmayan Mehmet Elkatmış, 'Tehdit notunda sesimi kesmem isteniyor. Notu polise teslim ettim' demekle yetindi.

Akşam

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*