Sylva: Trabzon çok iyi iş yaptı

Sylva: Trabzon çok iyi iş yaptı.12601
  • Giriş : 29.06.2008 / 12:26:00

Transfer sezonun hızlı takımlarından olan Trabzonspor'da, yeni transferler kaleci Tony Sylva ve Fatih Altundağ, bordo-mavili ekipte oynayacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fransa'nın Lille takımından transfer edilen Sylva, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un Türkiye'nin en iyi takımlarından biri olduğunu vurguladı.

Sylva, Trabzonspor'a faydalı olacağına inandığını ve Trabzonspor'un başarısı için ter dökeceğini ifade ederek, şunları kaydetti: “Yöneticiler beni almakla çok iyi iş yaptılar. Lig başladıktan sonra hiç pişman olmayacaklar. Fransa'da 15 yıldır Futbol oynuyordum. Artık bir değişim yaşamanın vaktinin geldiğini biliyordum, bu yüzden Trabzonspor'u tercih ettim. Trabzonspor'un Türkiye'de 4 büyük takımdan biri olduğunu biliyorum.”

Almanya'nın Hamburg takımından Trabzonspor'a gelen gurbetçi oyuncu Fatih Altundağ ise kendisine Türkiye'de başka takımlardan da teklif geldiğini vurgulayarak, “Ama Trabzonspor'u tuttuğum için buraya geldim. Eskiden burada oynayan Abdullah ve Hami Mandıralı ağabeylerimin Futbol sitilini çok seviyordum. İnşallah onlar kadar başarılı olurum” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious