Szymkowiak için noter tespiti

  • Giriş : 29.12.2006 / 00:00:00

Futbolu bıraktığını ve Türkiye'de dönmeyeceği açıklayan Polonyalı Miroslaw Szymkowiak için Trabzonspor'un Antalya kampına katılmadığına dair noter tespiti yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şok bir kararla futbolu bıraktığını ve Trabzonspor'a bir daha dönmeyeceğini açıklayan Szymkowiak'ın şokunu yaşayan Trabzonspor, normal yasal yolları kullanmaya başladı. 2008 yılına kadar bordo-mavili kulübün sözleşmesi oyuncusu olan ve yaptığı açıklamalarla sözleşmeyi tek taraflı olarak fesheden Polonyalı oyuncu için, bugün noter tespiti yapıldı. Biletleri alınan ve dün Trabzonspor'un Antalya Belek'teki kampına katılması gereken Szymkowiak için akşam saatlerinde otele noter getirtilerek kampa katılmadığı resmileştirildi.

Yabancı menajerine de futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak, eğer Türkiye'ye dönmezse FİFA nezdinde yasal hak arama çalışmalara başlayacak.

Öte yandan Bordo-mavili ekip Antalya'daki çalışmalarını sürdürüyor. Akşam yapılan taktik çalışmasına bugün kampa gelen Brezilyalı Marcelinho ve Jefferson da yer aldı.

Sakatlıkları bulunan İbrahim Yattara, Murat Ocak ve Enis Yıldırım, çalışmada ye aldı. Yarında kamp yapılan otelinde çalışma yapacak olan bordo-mavili oyunculara Kurban Bayramı dolayısıyla üç günlük izin verilecek.

Öte yandan futbolcuların geçmişe dönük alacakları da bugün hesaplarına yatırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious