Tabata'yı kimseye satmadım kardeş!

Tabata'yı kimseye satmadım kardeş!.10195
  • Giriş : 07.07.2009 / 15:35:00

Gece boyunca "Tabata'yı satmışsınız başkanım" telefonları alan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, isyan etti: Ben alkol filan kullanmam, sarhoş ta değilim. Tabata'yı kimseye satmadım.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, ''Tabata'yı sattınız mı'' sorusunu ise ''Tabata şu an Türkiye'deki en iyi orta saha oyuncusu. Hemen bütün takımlar Tabata için bizimle görüştü, hatta dün gece de arayanlar oldu. Ben bugüne kadar Gaziantepspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaptım ve yaparım. Üzerimizde vebal taşıyoruz'' diye yanıtladı.

Her futbolcunun satılabileceğini, ama şu anda Tabata'yı kimseye satmadığını ifade eden Kızıl, sözlerini şöyle tamamladı:

''Dünden bu yana beni sürekli arıyorlar, 'Tabata'yı satmışsın' diyorlar. Ben alkol filan kullanmam, sarhoş ta değilim. Tabata'yı kimseye satmadım. Evet isteyenler var. Her futbolcuyu satabilirsin, ama yerine iyisini koyabileceksen satarsın. Giden futbolcunun yeri doldurulmalı. Gittikten sonra yeri aranmamalı. Bir rakam filanda yok. Son kez söylüyorum 'satmadım' kardeşim. Bütçemiz gelirimizin üç katı. Yalnızca futbolculara 17-18 milyon TL ödeyeceğiz. Nereden bu para. Madem kaliteli, marka takım dedik, elimizi cebimize attık. Artık bu işin profesörü olduk. Ben bu şehirde tarih yazmak istiyorum. İyi niyetle, gayretle arkadaşlarımızla yola devam ediyoruz. İstediğimiz hedefe varacağımıza inanıyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*