TACCI, TOBB ile Amerikan iş dünyasını buluşturuyor

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Türk-Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası (Turkish-American Chamber of Commerce & Industry, TACCI) Türk ve Amerikalı işadamlarını bir masa etrafında buluşturuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

New York Manhattan'da bulunan HSBC'nin ünlü binasında 28 Mart'ta verilecek yemeğe Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası eski Başkanı Süreyya Serdengeçti, NY Konsolosu Mehmet Samsar, TOBB Genel Başkan yardımcısı Zafer Çağlayan ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Başkanı Kemal Derviş'in de katılması bekleniyor.
Türkiye'den heyet ile birlikte gelecek olan gazeteci Fehmi Koru, Cengiz Çandar ile Sami Kohen de TACCI'nin yemeğinde bulunacak. New York Times, Wall Street Journal, Medley Global Advisors, Sikorsky Aircraft gibi Amerikan iş dünyasından ve medyasından bazı ünlü isimler de yemeğe katılacak.
TACCI'nin programında, 'Türkiye'de özel sektör' konusu ele alınarak yeni perspektifler ve yatırım olanakları katılımcılara anlatılacak. TOBB Başkanlığı'nda ABD'ye gelecek olan heyet, burada Amerikalı yatırımcılara gelişen Türkiye pazarında yatırım yapmaları çağrısında bulunacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious