Tacizci öğretmen, internette yakalandı

Tacizci öğretmen, internette yakalandı.7902
  • Giriş : 26.04.2009 / 10:28:00

İstanbul'da bir sınıf öğretmeni, kandırdığı kız çocuklarının cinsel istismar içerikli görüntülerini internet ortamında yaydığı suçlamasıyla gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Web'de küçük kız rolüne bürünerek çocukları istismar eden şüpheli, aynı yöntemi kullanan polisi fark edemeyince yakayı ele verdi.
İddiaya göre, Ankara'da yaşayan 12 yaşındaki bir kız çocuğu, sohbet programı MSN'de kendisini 14 yaşında N.C. ismiyle gösteren S.Ş. (25) ile tanıştı. Öğretmen olduğu belirtilen S.Ş., küçük kızın video kamera ile görüntülerini bilgisayarına kaydetti. Ardından, çocuktan vücudunu internette kendisine teşhir etmesini istedi. Bunu kabul etmediği için görüntülerini internette yaydığı N.C. durumu ailesine anlattı. Konu savcılığa intikal etti. Ankara Bilişim Suçları polisi, mahkeme kararıyla küçük kızın yerine geçerek zanlı ile internet üzerinden irtibat kurdu. Bilgisayarın IP numarasını belirledi. Teknik takip sonrası şüpheli S.Ş., İstanbul'da bir internet kafede küçük bir kızın görüntülerini alırken suçüstü yakalandı. Yapılan incelemelerde 25 yaşındaki S.Ş.'nin İstanbul'da bir ilköğretim okulunda sınıf öğretmeni olduğu öğrenildi. Bilgisayarında başka küçük kızların da görüntülerinin bulunduğu öne sürülen zanlı, Ankara'ya getirildi ve '15 yaşını tamamlamamış çocukları tahdit, hile ve iradeyi etkileyen başka yollarla cinsel yönden istismar etmek' suçlamasıyla mahkemeye sevk edildi. Mahkeme S.Ş.'yi 'yeri belli olduğu' gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı. Savcı, mahkemenin kararına itiraz ederek zanlının yeniden yakalanmasını talep etti. Zanlı hakkında soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*