Tacizler nereye kadar?

  • Giriş : 25.08.2006 / 00:00:00

Bayrampaşa'da, kız çocuklarına cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen Özgür K. isimli şahıs, 10 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiği sırada vatandaşlar tarafından yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kocatepe Mahallesi'nde 10 yaşındaki bir kız çocuğunu apartman girişinde sıkıştıran ve bina boşluğunda taciz ettiği iddia edilen Özgür K. (28), çocuğun yardım için bağırması sayesinde vatandaşlarca yakalandı. Vatandaşların tekme Tokat dövdüğü zanlı, devriye görevi yapan polis ekipleri tarafından linç edilmekten son anda kurtuldu. Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Özgür K.'nın emniyette suçlamaları reddettiği öğrenilirken, zanlının daha önce tacize uğrayan 2 kız tarafından teşhis edildiği bildirildi. Özgür K'nın bir süredir işsiz olduğu ve daha önce şoförlük yaptığı kaydedildi.

Kocatepe Mahallesi'nde son iki hafta içerisinde yaşanan çocuk tacizi olayları üzerine çalışma yapan polisin, zanlının bir robot resmini çıkarttığı öğrenildi. Yakalanan zanlının bu robot resme uyduğu ancak şahsın suçlamaları kabul etmediği belirtildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından bugün Eyüp Adliyesi'ne sevk edilen Özgür K. için adliye girişinde çevik kuvvet polisi geniş güvenlik önlemi aldı. Adliyeye girişte "Hakkınızdaki iddialar doğru mu?" sorusuna zanlı K. "Yalan. Çekmeyin" diyerek cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious