Takım, Holosko'ya ilgi göstermedi

Takım, Holosko'ya ilgi göstermedi.13459
  • Giriş : 31.12.2007 / 08:53:00

Holosko transferinin olumlu bir hava yaratması bekleniyordu. Ama Slovak golcüye arkadaşları beklenen ilgiyi göstermedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yüksek maliyeti eleştiri konusu olan yıldız oyuncu hakkında yöneticiler ise kendilerini savundu: Kimse Colin Kazım’ı konuşmuyor

Yalnız başına çalıştı

Golcü arayışlarını Filip Holosko transferiyle noktalayan Beşiktaş rahat bir nefes alırken, yıldız oyuncu dün ilk antrenmanına çıktı. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeki sabah çalışmasında futbolcular düzkoşu yaparken, yeni transfer Filip Holosko yalnızları oynadı! İdman öncesinde sadece Matias Delgado’yla konuşan Slovak futbolcu tek başına çalıştı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen diğer futbolcular ise Holosko’ya pek ilgi göstermedi.

7 numarayı giyecek

Isınma hareketleri bittikten sonra birbirleriyle şakalaşan arkadaşlarını uzaktan izleyen Holosko çalışma boyunca ağzını açmadı. Büyük umutlarla transfer edilen Holosko’nun, Burak Yılmaz’dan boşalan 7 numaralı formayı giyeceği belirtildi. Yüksek maliyeti eleştirilen genç oyuncuyu koruyan idareciler, “Fenerbahçe, Colin Kazım’ı 2.6 milyon Euro bonservis ve yıllık 1.2 milyon Euro’ya aldı. Kimse bu kadar konuşmamıştı. Holosko yıldız olacak” dediler.

İdmanda 5 eksik var

Bu arada Kartal, Ümraniye’de yaptığı çift idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Sabah antrenmanı üç bölümde gerçekleştirildi. İlk bölümde sahaya çıkan futbolcular, bir süre ısınma hareketleri yaptıktan sonra tesislere girip ağırlık ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi. Daha sonra istasyon çalışmasıyla idman sona erdi. Akşam futbolcular ayak fonksiyon testlerine tabi tutuldu. İdmana Cisse, Ricardinho, S.Özkan, M.Yozgatlı, Gökhan, Serdar Kurtuluş katılmadı.

Kısa...Kısa...

Taraftarın yüzü gülmedi

Koray Avcı ile Burak Yılmaz’ın yanı sıra 5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Filip Holosko’nun Beşiktaş’a gelmesi, tribünlerin yüzünü güldürmedi. Özellikle Koray Avcı’nın gönderilmesi nedeniyle yönetime tepki gösteren Siyah-Beyazlı taraftarlar, “Sezon başında 4 milyon Euro’ya alınabilecek Holosko çok pahalıya geldi” görüşünde birleştiler. Forumlarda yapılan yorumlarda, Slovak futbolcunun takıma yapabileceği katkıdan çok, transferin maliyeti konuşuldu.

Keyifler yerinde

Ümraniye’de dün sabah yapılan antrenmanda futbolcuların ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın neşeli tavırları gözlerden kaçmadı. Önce tecrübeli kaleci Murat Şahin’le bir süre sohbet eden Sağlam, daha sonra yardımcısı Mutlu Topçu’yla konuştu. Bu arada sabah çalışması sırasında Rüştü, Higuain ve Batuhan’la, Nobre de İbrahim Kaş ile şakalaştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious