Takım hazır ama rahat değil

Takım hazır ama rahat değil.16103
  • Giriş : 08.08.2007 / 16:23:00

Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan, lige hazır olduklarını ancak bazı yan etkenlerin bordo-mavili futbolcuların rahat olmasını engellediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Doğan, Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, "takım lige hazır mı? Tabii ki hazır. Ama bazı yan etkenler çocukların rahat olmasını engelliyor" dedi.

Bu hafta içinde çok yıpratıldıklarını ve insafsızca yalanlarla karşı karşıya kaldıklarını belirten Doğan, "kuruluş yürüyüşüne takımı getirmediğim söylendi. Bazı köşe yazarları idman koyup takıma götürmediğimi söylediler. Ben takımın teknik direktörüyüm. Takımımla ilgili bize verilen programa uyduk" dedi.

Transfer haberlerinin de takımda huzursuzluk yarattığını vurgulayan Ziya Doğan, kendisinin rahat olduğunu ve takımına güvendiğini belirterek şöyle devam etti:

"Trabzonspor ile ilgili bazı çevreler beni taraftar ile karşı karşıya getirmek istiyor. Ama inanın gece yarısı şehirde yemek de yerim tur da atarım.

"Trabzonspor taraftarlarından hiç sıkıntım olmadı. Bu açılışta abartılı anons sonunda küçük bir grubun yaptığını alıp, bizim protesto edilmemizi bekleyenler 'Ziya Doğan protesto edildi' diye işlemek istiyorlar. Basit şeylere tenezzül ediliyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious