Takım olarak iyi şeyler yapmadık

Takım olarak iyi şeyler yapmadık.13558
  • Giriş : 01.06.2009 / 14:45:00
  • Güncelleme : 01.06.2009 / 14:47:36

Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek, başarısız bir sezon geçirdiklerini belirtti. Barış, takım olarak istedikleri hiçbir şeyi gerçekleştiremediklerini ifade etti. Genç futbolcu, görüşlerini şöyle açıkladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Resmi internet sitesi ''www.barisozbek8.com''da sezon değerlendirmesini yapan Barış, takım olarak istedikleri hiçbir şeyi gerçekleştiremediklerini ifade etti. Genç futbolcu, görüşlerini şöyle açıkladı:

''Galatasaray gibi büyük bir takım şampiyon olamıyor, sezonu kupasız kapatıyorsa bu demektir ki başarısızız. Başarısızlığımızda sakatlıklar önemli rol oynadı. Özellikle savunmada çok önemli oyuncularımızın olmaması bizi birçok maçta sıkıntıya soktu. Ama bu sakatlıklar bizim için bahane olamaz. Her maça 11 kişi çıktık. Galatasaray'ın kadrosunda yer alan her futbolcu, oynadığı her maçta, görev aldığı her mevkide elinden gelenin en iyisini yapmak zorundadır. Demek ki biz yapamadık.''

Galatasaray'ın ligin en kaliteli kadrosuna sahip olduğunu savunan Barış, şunları kaydetti:

''Normalde geçen sezondan daha rahat şampiyon olacağımıza inanıyorduk ama yanılmışız. Bundan sonra yapmamız gereken geride kalan sezonda yaptığımız hataları yapmamak. Rakiplerimiz karşısında her zaman tedbirli olmalıyız. UEFA Avrupa Ligi'nde geçen sezondan daha iyisini yapmalı, bu sene ikinci kez kupayı hedeflemeliyiz. Bu sezon taraftarlarımızı da çok üzdük. Onlar bize hep destek oldular ama biz inançlarını boşa çıkardık. Gelecek sezon böyle olmayacak. Bu konuda kendim ve takım arkadaşlarım adına herkese söz veriyorum.''

-''BEŞİKTAŞ'I TEBRİK ETMEKTEN BAŞKA YAPACAK HİÇBİR ŞEY YOK''-

Barış Özbek, Beşiktaş'ın hak ettiği bir şampiyonluk yaşadığını belirtti.

Beşiktaş'ın sezon boyunca kendilerinden daha iyi mücadele ettiğini kaydeden Barış, ''Beşiktaş şampiyonluk yarışını hiç bırakmadı. İstek ve hırslarını hiç kaybetmedikleri için şampiyonluğu hak ettiler. Onları tebrik etmekten başka yapacak hiçbir şey yok'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*