Takımın çivisi çıktı

Takımın çivisi çıktı.10909
  • Giriş : 17.04.2007 / 00:00:00

Rakiplerinin ikramları sayesinde hala ligin zirvesinde bulunan Fenerbahçe'de, takımın lider olması camiayı rahatlatmıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

'Şampiyon adayı' F.Bahçe'de takımın lideri yok. Kaptan oyuna küsüyor. Kenara alınan, hocayı azarlıyor. Gece kuşları yerinde durmuyor. Zico torpilli seyirci. Yönetim de onun arkasında!..
Rakiplerinin ikramları sayesinde hala ligin zirvesinde bulunan Fenerbahçe'de, takımın lider olması camiayı rahatlatmıyor. Çünkü sahadaki görüntü, alınan sonuçlar, sezon boyunca yaşananlar 100. yılda şampiyonluk gelse bile Fenerbahçeliler'i rahatsız ediyor. Sarı-lacivertli takımda son dönemde kayıplarla birlikte sergilenen manzaralar ise hayli ürkütücü. Takımı saha içinde yönetecek bir oyun lideri yok. Bu durumda görevi üstlenmesi gereken Ümit Özat, önceki gün olduğu gibi oyuna küsüp, taraftarla kavga edebiliyor.

ŞİŞENİN ADRESİ BELLİ
Maç sırasında oyundan çıkarılan oyuncular adeta Zico'yu azarlıyor. Bunun son örneği V.Manisa maçında kenara alınan Kezman oldu. Sırp yıldız, çıktıktan sonra elindeki su şişesini yere fırlattı. Ama o şişenin nereye gittiğini herkes tahmin etti. Ondan önce de Appiah, Kayseri maçında çıkarılınca Zico'ya bakarak söylenmiş, kulübede de yardımcı antrenör Edu ile tartışmıştı. Zico'nun çok fazla kredi tanıdığı Deivid, takıma katkı açısından fiyasko oldu. Ama kamuoyuna yansıyan vukuatlarıyla haber olmayı başardı. Brezilyalı ilk onbire giremediği için bir kez takımla ısınmaya çıkmadı. Bir kez Samandıra'yı terk etmeye kalktı; arkadaşları engelledi. İdmanda Uğur Boral'la yaptığı kavga da, 'sonu' olarak nitelendi. Ama Deivid, hemen sonrasında Beşiktaş'la oynanan kupa maçında formayı aldı.

ZİCO&YÖNETİM İZLİYOR
Ayrıca gerilen ortamda sahada ve idmanda futbolcular daha sık tartışmaya başladılar. Bunların üstüne bir de gece kuşları çıktı. Başta Kezman ve Appiah olmak üzere bazı oyuncuların gece alemlerine daldıkları iddiaları ortalıkta dolaşıyor. Bunlara çare bulması gereken Zico maçlarda olduğu gibi, dışarıda da seyirci kalmaya devam ediyor. Çiviyi çakması gereken yöneticiler ise kalan bölümde daha fazla puan kaybı olmaması için takıma moral verme faaliyetlerine başlama kararı aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious